O firmie

STOLARNIA LAZAR

Z zamiłowania do drewna, z inspiracji jego szlachetnością, elegancją i trwałością, zrodziła się nasza firma. Stolarnia LAZAR na polskim rynku istnieje od 1978 roku. Od tego czasu nieprzerwanie oferujemy naszym klientom doskonałej jakości wyroby z drewna, które nadają wnętrzom, zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym, niepowtarzalny klimat. Nasze schody, a także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne łączą w sobie funkcjonalność oraz nieprzeciętny wyraz estetyczny.

DOŚWIADCZENIE I NOWOCZESNOŚĆ

Pasja i doświadczenie - to one stanowią fundament naszej firmy, na którym każdego dnia budujemy atrakcyjną ofertę dla klientów. Nasze wyroby łączą w sobie zarówno klasykę, jak i nowoczesność. Jesteśmy rzemieślnikami, dla których najważniejsza jest wysoka jakość i precyzja. Do produkcji schodów i drzwi wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały.

NIESZABLONOWE ROZWIĄZANIA

Tworzymy rozwiązania unikalne, projektowane zawsze od podstaw, oryginalne, dopasowane do indywidualnych oczekiwań klienta, wymagających niemałej kreatywności. Oferujemy kompleksowe realizacje – projekt, wykonanie oraz montaż.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieje, że nasze produkty i usługi zachęcą Państwa do nawiązania stałej współpracy z naszą firmą.

Przejdź do oferty

Odwiedź nas

Zakład Stolarski Benedykt Lazar
ul. Powstańców Śl. 30
47-480 Pawłów k. Raciborza

Zadzwoń

+48 32 419 83 03

Napisz

lazar@stolarnia-lazar.pl
Nasz profil: